Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Zajęcia technologii klas pierwszych

W ramach zajęć z technologii uczniowie klas pierwszych szkoły branżowej przygotowywali w minioną środę tortille. Było jak zwykle smacznie, kolorowo i wesoło...

Zdjęcia

Akcja "GÓRA GROSZA"

Przeprowadzona w szkole branzowej i SSPP akcja "GÓRA GROSZA" urosła do dość pokaźnej sumy. Kwota 159, 14 PLN to bardzo dobry wynik , jeśli pamietać, że uzyskano go z prawdziwych , zółtych groszówek. Dziękujemy naszej Kochanej Młodzieży za czynny udział w tej szczególnej akcji . Tą zbiórką wpisujemy się w działania Towarzystwa NASZ DOM, by pomóc dzieciom , mieszkającym poza własna rodziną ... .

Formą podziękowania były dyplomy i słodki upominek:)

Uczniowie działali pod opieką pani Ady Matuszewskiej, którą wspomagały: pani Małgosia Szwarczyńska, pani Małgosia Trzmiel, pani Agnieszka Gościniak a takze pani Ania Piotrowska.

Zdjęcia

XXVIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

XXVIII FINAŁ WIELKIEJ ORKIESTRY ŚWIĄTECZNEJ POMOCY

Już po raz piętnasty wzięliśmy udział w akcji charytatywnej prowadzonej przez Jurka Owsiaka. W naszej szkole odbyła się „Zabawa Orkiestrowa” (10.01.2020). Byli wolontariusze z II LO , sprzedawane były ciasta, dzieci losowały losy lub kręciły „kołem fortuny”, otrzymując różne nagrody.  Można było również wykonać obrazek z okazji Dnia Babci lub Dziadka. Wszyscy świetnie się bawili !!! Na „zabawie orkiestrowej” w naszym Zespole zebraliśmy 2034,33 zł. Podziękowanie za pomoc w przygotowaniu imprezy należy się wszystkim nauczycielom oraz rodzicom, którzy piekli placki, przynosili różne pomoce i nagrody oraz współuczestniczyli w przygotowaniu tej zabawy. W przygotowaniu "Zabawy Orkiestrowej" współpracowaliśmy z:

  • Stowarzyszeniem "Razem z Nami"

  • Szkołą Podstawową nr 7

  • Liceum Ogólnokształcącym II

Podczas zbiórki pieniędzy w niedzielę 12.01.2020r. wzięło udział 20 wolontariuszy z Szkoły Podstawowej i Szkoły Branżowej I Stopnia. Mieliśmy 10 puszek. Pieniądze zbierane były od rana i popołudniu. Wolontariusze zebrali 3579,93 zł

Razem na 28 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zebraliśmy: 5 612,26 zł.

Zdjęcia

Konkurs o zdrowym stylu życia

Konkursów o zdrowym stylu życia, własciwym odżywianiu i aktywności fizycznej nigdy za wiele. W ostatnim czasie , jako , ze świeta tuż tuż, konkurs dotyczył zdrowego odżywiania, byśmy pamiętali o nim w ten świateczno-noworoczny czas.:) Konkurs na szczeście miał charakter plastyczny a udział w nim wzięły klasy szkoły branżowej oraz Ia UZ. Przepiekne , kolorowe plakaty zawisły za drzwiach klasowych pomieszczeń, a za ich wykonanie uczniowie otrzymali dyplomy i pyszne soczki.

Zdjęcia

Programie edukacyjny PIP "Kultura Bezpieczeństwa".

 

Nasza szkoła kontynuuje udział w Programie edukacyjnym PIP "Kultura Bezpieczeństwa". W związku z tym, 18 grudnia gościliśmy Panią Danutę Goździewicz - Suchanek, Kierownik Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Lesznie, na podsumowaniu konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy". Wszyscy uczniowie Branżowej szkoły I stopnia, biorący udział w tym konkursie, otrzymali z rąk gościa, nagrody, a Patryk, Agata i Zosia - za zajęcie pierwszych miejsc. Wszystkim gratulujemy!

Zdjęcia

 

Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5