Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Programie edukacyjny PIP "Kultura Bezpieczeństwa".

 

Nasza szkoła kontynuuje udział w Programie edukacyjnym PIP "Kultura Bezpieczeństwa". W związku z tym, 18 grudnia gościliśmy Panią Danutę Goździewicz - Suchanek, Kierownik Oddziału Państwowej Inspekcji Pracy w Lesznie, na podsumowaniu konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy". Wszyscy uczniowie Branżowej szkoły I stopnia, biorący udział w tym konkursie, otrzymali z rąk gościa, nagrody, a Patryk, Agata i Zosia - za zajęcie pierwszych miejsc. Wszystkim gratulujemy!

Zdjęcia

 

Warsztaty "Zdrowa/y ja"

W czwartek, 12.12.2019 r. klasy: druga i trzecia Branżowej Szkoły I Stopnia , wzięły udział w kolejnej odsłonie warsztatów pod hasłem „Zdrowa/y ja” przygotowanych przez p. H. Gołkowską. Tym razem uczniowie zapoznali się z zasadami zdrowego odżywiania się oraz wpływem tego, co jemy, na nasze zdrowie, koncentrację i sprawność fizyczną. Uczniowie podzieleni na grupy tworzyli przykładowe jadłospisy zgodne z obowiązującą piramidą żywienia i byli zdziwieni faktem, jak dużo i różnorodnie można zjeść odżywiając się prawidłowo:)

Druga część warsztatów miała na celu pokazać uczniom, że zdrowe przygotowanie posiłków czy przekąsek nie musi być drogie i czasochłonne. Uczniowie przygotowali w pracowni gotowania cztery różnorodne zdrowe koktajle, a następnie spróbowali wszystkich po kolei. Bezapelacyjnie wygrał zielony koktajl na bazie szpinaku. Po przepis zapraszamy do szkoły branżowej!:)

Zdjęcia

Domowe i szkolne wypieki

Uczniowie naszej szkoły branżowej ochoczo podejmują się wykonania róznych zadań. Idą świeta, zatem czas na domowe i szkolne pierniki. Efektów nie trzeba zachwalać: zobaczcie sami:)

Zdjęcia

Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową"
Dnia 13 grudnia 2019 roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową"
Andrzejkowe wróżby

Szkoła to nie tylko nauka i praca, ale i współne biesiadowanie, tym milsze, gdy dotyczy dawnych tradycji i zwyczajów. Andrzejki to własnie TEN czas :)

Klasy II i III szkoły branżowej spędziły go na wróżeniu z kart, z obierek po ziemniakach, z płonących zapałek, z kwiatów, z owoców i kubeczków.

Gdy juz wywróżona przyszłość stała sie dla uczestników jasna , przyszła pora na wspólny poczęstunek:)

Zdjęcia

Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5