Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Wycieczka do Parku Trampolin
W środę 14.11.2018r. uczniowie szkoły  podstawowej i zawodowej wybrali się do  Parku Trampolin w Lesznie. W tym dniu wszyscy mogli skorzystać z atrakcji jakie oferuje  Jump World:  basen z gąbkami,  strefa basketu,  strefa siatkówki,  strefa dodgeball,  strefa akrobatyczna,  tor parkour,  gladiatorzy,  tor ninja.
Zdjęcia
Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
7  listopada 2018r. uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia wraz z uczniami SPP obchodzili  100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu odbył się konkurs muzyczny, jaka to pieśń patriotyczna, mini podchody- każda klasa musiała wykonać 6 zadań: odpowiedzieć na pytania związane z Polską, rozwiązać krzyżówkę patriotyczną, ułożyć na mapie Polski wszystkie województwa, ułożyć godło Polski ( puzzle), wykreślanka z wyrazami dotyczącymi Polski,  gra "Kocham Cię Polsko"
Uczennice klasy III przygotowały babeczki ozdobione flagą biało-czerwoną, którymi obdarowały wszystkich uczestników zabawy.
Zdjęcia
Sekcja pływania
Uczestnicy sekcji pływackiej szlifują swoje umiejętności techniczne. W programie pojawiły się nurkowanie oraz skoki do wody. Zajęcia dobywają się w czwartki w godzinach 19:30-20:30.
Zdjęcia
Mityng pływacki w Szamotułach
W dniu 7 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Mitingu pływackim w Szamotułach w ramach Olimpiad Specjalnych.  Sekcję pływacką z naszej szkoły reprezentowało sześcioro uczniów, którzy bardzo dobrze się zaprezentowali i każdy z nich zdobył medal w swojej kategorii. Konkurencje odbywały się na dystansach 25 m i 50 m. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zdjęcia
Szkolna uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

„Dzisiaj wielka jest rocznica – JEDENASTY LISTOPADA!

Tym, co zmarli za Ojczyznę,

Hołd wdzięczności Polska składa. ”

Tymi słowami rozpoczęła się tegoroczna szkolna uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzień 11 listopada to dla każdego Polaka ważna data – symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.

Z tej okazji młodzi artyści naszej szkoły przedstawili historię i legendę związaną z naszą małą ojczyzną. Razem, bliżej poznaliśmy stolicę Wielkopolski i legendę o tym, co dawno temu wydarzyło się na poznańskim Rynku.

Historia koziołków, piękne tańce ludowe i piosenka finałowa w wykonaniu pary nauczycieli pozostaną w naszej pamięci na bardzo długo.

Zdjęcia

POLSKA OD STU LAT NIEPODLEGŁA
Uczniowie klasy VII + VIII UZ włączyli się w obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Klasa wzięła udział w konkursie organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Lesznie. Przygotowała pracę plastyczną pt. „POLSKA-NASZ DOM".
Zdjęcia
Wystawa w Muzeum Okręgowym w Lesznie

6 listopada 2018r. klasa VII obejrzała wystawę: "Papier, nożyce, talent – wycinanka ludowa", zaprezentowaną w Muzeum Okręgowym w Lesznie.

Zdjęcia

Święto Zmarłych
PAMIĘTAMY...
Święto Zmarłych to czas, kiedy wspominamy tych, którzy odeszli. W tym dniu zapalamy znicze na grobach naszych bliskich  - dowód naszej miłości, przyjaźni i dobrych wspomnień. Jest to dzień zadumy i refleksji nad sensem życia oraz jego przemijaniem.
Uczniowie naszej szkoły odwiedzali nie tylko groby swoich bliskich zmarłych, ale również porządkowali opuszczone mogiły, zapalali znicze, składali kwiaty. Pamiętali również o tych, którzy polegli w obronie ojczyzny...
Wycieczka do Poznania klasy VI i VII

Dnia 18.10.2018r. klasy VI i VII odwiedziły Poznań - naszą piękną stolicę Wielkopolski.

Zdjęcia

Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5