Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Szkolne, wigilijne spotkania

W szkole branżowej było dziś uroczyście, kolorowo i radośnie:)
Po klasach snuł sie zapach pierników i dźwięki kolędy. To ten niezwykły czas, kiedy siadamy do wspólnie nakrytego stołu, łamiemy sie opłatkiem i jesteśmy sobie szczególnie bliscy. 
Nie zabrakło też życzeń ani prezentów . Miłą niespodzianką był dziś dla nas występ uczniów z II LO w Lesznie, którzy pokazali nam sztukę pt. "MARZENIA SIĘ SPEŁNIAJĄ". 
Szkolne, wigilijne spotkania stały sie juz naszą tradycją, którą w pełni przeżywać będziemy już za kilka dni w naszych domach i rodzinach.

Zdjęcia

Bajkowe kolędowanie

Czyli tradycje kolędnicze w Polsce i w Wielkopolsce były tematem warsztatów czytelniczo – artystycznych dla klas I – VI SP.

Zdjęcia

Podsumowanie konkursu: „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”.

W niezwykle świątecznej atmosferze 19 grudnia 2018r. nastąpiło w szkole branżowej podsumowanie konkursu zatytułowanego: „POZNAJ SWOJE PRAWA W PRACY”.

Zdjęcia

Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową"
Dnia 20 grudnia 2018 roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową"
Spotkanie z trenerami i zawodnikami sekcji Kick-Boxingu
W środę uczniowie naszej "branżówki" spotkali się z trenerami i zawodnikami sekcji Kick-Boxingu. Trenerzy: Cecylia Pudlicka i Albin Pudlicki zaprezentowali uczniom podstawowe ciosy i ćwiczenia treningowe. Chwilę potem uczniowie gotowi byli sami zademonstrować to, czego nauczyli sie od znawców sztuki Kick-Boxingu. Trenerzy zapraszają chętnych i zainteresowanych tym sportem uczniów na codzienne treningi do hali sportowej "Ćwicznia". Warto rozważyc tak ciekawą i atrakcyjną propozycję spedzania wolnego czasu. :)
Tradycje Bożonarodzeniowe

W świateczno-noworocznych kategoriach rywalizowali ze sobą w środę uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia. Bałwanki, Śniezynki, Pierniczki i Bombeczki musiały wykazać się znajomością polskich kolęd oraz wiedzą z zakresu historii narodzin Dzieciątka Jezus. Warsztaty uwieńczyło wspólne pieczenie pierników oraz otrzymanie pamiątkowych dyplomów. Pomysł na takie zajęcia w klimacie nadchodzących świąt miała pani Honorata Gołkowska a w ich realizacji pomogła pani Honoracie p. Ada Matuszewska

Zdjęcia
Ubieranie choinki miejskiej
Z wielką przyjemnością kolejny rok wzięliśmy udział w ubieraniu choinki miejskiej przy leszczyńskim lodowisku. Nasza delegacja zawiesiła bombki przygotowane przez Uczniów Zespołu Szkół Specjalnych w Lesznie. Znajdziecie tutaj Anioła, który będzie czuwać nad cudownymi Świętami, But św. Mikołaja #LeszczyńskieStowarzyszenieRazemzNami w którym znajdą się wszystkie wymarzone prezenty dla najmłodszych i tych ciut starszych, oraz piękna choinka #KlubOlimpiadSpecjalnychSzóstkaLesznoRawicz, której nie zabraknie w każdym świątecznym domu.
To cudowne być Razem w tym przedświątecznym czasie.

Zdjęcia


VI Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego „Weihnachten”

Dnia 06. 12.2018 roku odbył się w naszym Zespole VI Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego „Weihnachten”.

Zdjęcia


Mikołajki

Wszystkie dzieci małe i duże czekają na ten dzień cały rok. W naszym Zespole Mikołajki były naprawdę udane. Mikołajkowe Koło Fortuny cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Po udzieleniu odpowiedzi na świąteczną zagadkę każdy uczeń losował nagrodę, którą ufundowało Leszczyńskie Stowarzyszenie Razem z Nami

Zdjęcia

 

Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5