Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową"
Dnia 13 grudnia 2019 roku został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs Grafiki Komputerowej "Na Najładniejszą Kartkę Bożonarodzeniową"
Andrzejkowe wróżby

Szkoła to nie tylko nauka i praca, ale i współne biesiadowanie, tym milsze, gdy dotyczy dawnych tradycji i zwyczajów. Andrzejki to własnie TEN czas :)

Klasy II i III szkoły branżowej spędziły go na wróżeniu z kart, z obierek po ziemniakach, z płonących zapałek, z kwiatów, z owoców i kubeczków.

Gdy juz wywróżona przyszłość stała sie dla uczestników jasna , przyszła pora na wspólny poczęstunek:)

Zdjęcia

Olimpiada zawodowców

W minioną środę przyjechały do szkoły branżowej drużyny ze Wschowy i Rydzyny, by wziąć udział w organizowanej przez naszą szkołę OLIMPIADZIE ZAWODOWCÓW. Tematem przewodnim była wiedza z przedsiębiorczości. Wykonywanie zadań wymagało od uczniów spostrzegawczości, uwagi, logicznego myślenia i wykorzystania wiadomości, które na co dzień zdobywają w szkole.

Zdjęcia

Rola krwi w organizmie
W szkole branzowej podjeto we wtorek niezwykle "krwawy " temat: rozmawiano o roli krwi w organizmie każdego człowieka oraz skutkach jej niedoboru czy niewłasciwego składu. Film edukacyjny, który był elementem zajęć,podpowiedział uczniom , jak zostać krwiodawcą.
Uwieńczeniem zajeć "Twoja krew, moje życie" był ciekawy, tematyczny quiz a ich symbolikę podkreśliła i zapisała w pamięci uczestników czerwona nitka-znak życia, krwi i pomocy ...
Spotkanie zorganzowała pani Beata Osiejewska i pani Ada Matuszewska
Projekt edukacyjny „Zdrowo jem, więcej wiem”
W roku szkolnym 2019/2020 klasy I – III dla uczniów z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym lub znacznym realizują projekt edukacyjny „Zdrowo jem, więcej wiem”, którego honorowy patronat objęła Małżonka Prezydenta Rzeczpospolitej Polskiej pani Agata Kornhauser – Duda. Etap jesienny był bogaty w wiele działań. Uczniowie uczestniczyli z zajęciach integracyjnych podczas których dowiedzieli się wielu przydatnych informacji. Nasi najmłodsi uczniowie poznawali wszystkimi zmysłami owoce i warzywa. Brali udział w zajęciach sportowych, które przyczyniły się do zwiększenia świadomości, jak ważna jest aktywność fizyczna. Ciekawym doświadczeniem było tworzenie wspólnej Wielkiej Księgi Zagadek Owocowo – Warzywnych. Korytarz szkolny ozdabia galeria Orderów Miłośników Sportu
Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31
             
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5