Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
VI Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego „Weihnachten”

Dnia 06. 12.2018 roku odbył się w naszym Zespole VI Międzyszkolny Konkurs z Języka Niemieckiego „Weihnachten”.

Zdjęcia


Mikołajki

Wszystkie dzieci małe i duże czekają na ten dzień cały rok. W naszym Zespole Mikołajki były naprawdę udane. Mikołajkowe Koło Fortuny cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Po udzieleniu odpowiedzi na świąteczną zagadkę każdy uczeń losował nagrodę, którą ufundowało Leszczyńskie Stowarzyszenie Razem z Nami

Zdjęcia

 

Święto patrona szkoły i Andrzejki

W piątek 30 listopada w naszej szkole świętowaliśmy podwójnie: imieniny naszego patrona- Janusza Korczaka i obchodziliśmy Andrzejki. Z tej okazji odbyły się zajęcia integracyjne wszystkich uczniów Zespołu. Powstały przepiękne portrety, plakaty przedstawiające postać Korczaka. Była prezentacja multimedialna o życiu naszego Patrona. Wspólnie bawiliśmy się przy muzyce na Zabawie Andrzejkowej i przepowiadaliśmy przyszłość, starsi uczniowie mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności wokalne podczas karaoke. Na zakończenie czekał na wszystkich słodki poczęstunek.

Zdjęcia

Andrzejki w szkole branżowej

"NA ŚWIĘTEGO ANDRZEJA BŁYSKA PANNOM NADZIEJA", BO 
"ŚWIĘTY ANDZREJ WRÓŻY SZCZĘSCIE I SZYBKIE ZAMĘŚCIE"
Aby tradycji stało sie zadość, w minioną środę uczniowie szkoły branżowej wróżyli, wycinali, szykowali smaczny poczęstunek w ramach magicznego spotkania z andrzejkową wróżbą. Niewidzialne napisy, słomki miłości, pływające marzenia i kleksy z atramentu miały przepowiadać przyszłość. 
Zobaczymy czy wszystko się spełni:)
Zajęcia andrzejkowe przygotowała i poprowadziła z uczniami pani Ada Matuszewska

Zdjęcia

Święto Niepodległości

Święto Niepodległości to dla Polaków jedno z najważniejszych świąt państwowych.

Po 123 latach niewoli Polska odzyskała suwerenność.

Zdjęcia

Konkurs: „Poznaj swoje prawa w pracy”.
W dniach 20 i 21.11.2018r. w Zespole Szkół Specjalnych w Lesznie, został przeprowadzony konkurs: „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Zdjęcia
OLIMPIADA BEZ GRANIC

Dnia 20 listopada nasza szkoła brała udział w OLIMPIADZIE BEZ GRANIC. Organizatorami wydarzenia byli: Szkolny Klub Sportowy "JANTAR", Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta Leszna.

Braliśmy udział w grach i zabawach rekreacyjno- sportowych. Były również tańce oraz ciepły posiłek dla zawodników. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom.

Na koniec imprezy wzięliśmy udział w losowaniu nagród- i tu rozbiliśmy bank :) !!!- a Kacper wrócił do szkoły z pięknym rowerem :)

Zdjęcia

Wycieczka do Parku Trampolin
W środę 14.11.2018r. uczniowie szkoły  podstawowej i zawodowej wybrali się do  Parku Trampolin w Lesznie. W tym dniu wszyscy mogli skorzystać z atrakcji jakie oferuje  Jump World:  basen z gąbkami,  strefa basketu,  strefa siatkówki,  strefa dodgeball,  strefa akrobatyczna,  tor parkour,  gladiatorzy,  tor ninja.
Zdjęcia
Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
7  listopada 2018r. uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia wraz z uczniami SPP obchodzili  100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu odbył się konkurs muzyczny, jaka to pieśń patriotyczna, mini podchody- każda klasa musiała wykonać 6 zadań: odpowiedzieć na pytania związane z Polską, rozwiązać krzyżówkę patriotyczną, ułożyć na mapie Polski wszystkie województwa, ułożyć godło Polski ( puzzle), wykreślanka z wyrazami dotyczącymi Polski,  gra "Kocham Cię Polsko"
Uczennice klasy III przygotowały babeczki ozdobione flagą biało-czerwoną, którymi obdarowały wszystkich uczestników zabawy.
Zdjęcia
Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5