Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Konkurs: „Poznaj swoje prawa w pracy”.
W dniach 20 i 21.11.2018r. w Zespole Szkół Specjalnych w Lesznie, został przeprowadzony konkurs: „Poznaj swoje prawa w pracy”.
Zdjęcia
OLIMPIADA BEZ GRANIC

Dnia 20 listopada nasza szkoła brała udział w OLIMPIADZIE BEZ GRANIC. Organizatorami wydarzenia byli: Szkolny Klub Sportowy "JANTAR", Ministerstwo Rodziny i Polityki Społecznej, Starostwo Powiatowe oraz Urząd Miasta Leszna.

Braliśmy udział w grach i zabawach rekreacyjno- sportowych. Były również tańce oraz ciepły posiłek dla zawodników. Każdy uczestnik otrzymał pamiątkowy medal i dyplom.

Na koniec imprezy wzięliśmy udział w losowaniu nagród- i tu rozbiliśmy bank :) !!!- a Kacper wrócił do szkoły z pięknym rowerem :)

Zdjęcia

Wycieczka do Parku Trampolin
W środę 14.11.2018r. uczniowie szkoły  podstawowej i zawodowej wybrali się do  Parku Trampolin w Lesznie. W tym dniu wszyscy mogli skorzystać z atrakcji jakie oferuje  Jump World:  basen z gąbkami,  strefa basketu,  strefa siatkówki,  strefa dodgeball,  strefa akrobatyczna,  tor parkour,  gladiatorzy,  tor ninja.
Zdjęcia
Obchody 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.
7  listopada 2018r. uczniowie Branżowej Szkoły I Stopnia wraz z uczniami SPP obchodzili  100-lecie odzyskania przez Polskę niepodległości. W tym dniu odbył się konkurs muzyczny, jaka to pieśń patriotyczna, mini podchody- każda klasa musiała wykonać 6 zadań: odpowiedzieć na pytania związane z Polską, rozwiązać krzyżówkę patriotyczną, ułożyć na mapie Polski wszystkie województwa, ułożyć godło Polski ( puzzle), wykreślanka z wyrazami dotyczącymi Polski,  gra "Kocham Cię Polsko"
Uczennice klasy III przygotowały babeczki ozdobione flagą biało-czerwoną, którymi obdarowały wszystkich uczestników zabawy.
Zdjęcia
Sekcja pływania
Uczestnicy sekcji pływackiej szlifują swoje umiejętności techniczne. W programie pojawiły się nurkowanie oraz skoki do wody. Zajęcia dobywają się w czwartki w godzinach 19:30-20:30.
Zdjęcia
Mityng pływacki w Szamotułach
W dniu 7 listopada 2018 r. uczniowie naszej szkoły brali udział w Mitingu pływackim w Szamotułach w ramach Olimpiad Specjalnych.  Sekcję pływacką z naszej szkoły reprezentowało sześcioro uczniów, którzy bardzo dobrze się zaprezentowali i każdy z nich zdobył medal w swojej kategorii. Konkurencje odbywały się na dystansach 25 m i 50 m. Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zdjęcia
Szkolna uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

„Dzisiaj wielka jest rocznica – JEDENASTY LISTOPADA!

Tym, co zmarli za Ojczyznę,

Hołd wdzięczności Polska składa. ”

Tymi słowami rozpoczęła się tegoroczna szkolna uroczysta akademia z okazji 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Dzień 11 listopada to dla każdego Polaka ważna data – symbol miłości Ojczyzny, walki o wolność, symbol wiary i zwycięstwa.

Z tej okazji młodzi artyści naszej szkoły przedstawili historię i legendę związaną z naszą małą ojczyzną. Razem, bliżej poznaliśmy stolicę Wielkopolski i legendę o tym, co dawno temu wydarzyło się na poznańskim Rynku.

Historia koziołków, piękne tańce ludowe i piosenka finałowa w wykonaniu pary nauczycieli pozostaną w naszej pamięci na bardzo długo.

Zdjęcia

POLSKA OD STU LAT NIEPODLEGŁA
Uczniowie klasy VII + VIII UZ włączyli się w obchody 100-lecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Klasa wzięła udział w konkursie organizowanym przez Państwową Wyższą Szkołę Zawodową w Lesznie. Przygotowała pracę plastyczną pt. „POLSKA-NASZ DOM".
Zdjęcia
Wystawa w Muzeum Okręgowym w Lesznie

6 listopada 2018r. klasa VII obejrzała wystawę: "Papier, nożyce, talent – wycinanka ludowa", zaprezentowaną w Muzeum Okręgowym w Lesznie.

Zdjęcia

Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31            
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5