Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Rada Pedagogiczna
Dnia 26.08.2019 o godz. 10:00 odbędzie się Rada Pedagogiczna
Pożegnanie klasy III ZSZ

Są spotkania i pożegnania, są początki i przychodzą również końce....

W piątek uroczyście i wzruszająco było w naszym ulubionym miejscu - restauracja TRASOWA , w kórym pożegnalismy się wszyscy pięknie przygotowaną częścią artystyczną, tortem , kawą i dobrą muzyką. Klasa III Zasadniczej Szkoły Zawodowej, której wychowawczynią była pani Ada Matuszewska, przeszła juz do historii naszej szkoły. Życzymy im dobrego startu w dorosłe zycie, powodzenia na nadchodzących egzaminach i pomyslności w zyciu zawodowym i osobistym.


Zdjęcia

Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa klasy I Branżowej Szkoły I Stopnia nad Zalew Rydzyński

W poniedziałek, 10 czerwca 2019 r. uczniowie klasy pierwszej Branżowej Szkoły I Stopnia udali się rowerami, wraz z p. Adą Matuszewską i p. Honoratą Gołkowską, nad Zalew Rydzyński. Pogoda dopisała, droga minęła szybko i miło. Nad Zalewem czekał na nas pan Tadeusz Nowak, który zorganizował dla nas rejs łodzią żaglową po Zalewie. Wiatr dął w żagle, a my wypoczywaliśmy, relaksowaliśmy się i przy okazji zdobywaliśmy pierwsze szlify żeglarskie. Po udanym rejsie był czas na posiłek – pyszne kiełbaski z grilla. Posileni i wypoczęci wróciliśmy rowerami do Leszna.
Zdjęcia
KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

KONKURS PIĘKNEGO CZYTANIA

29 maja 2019 r. w naszej szkole odbył się Konkurs pięknego czytania dla uczniów klas IV – VIII i III gim. pod hasłem „Wesoła kraina Brzechwy i Tuwima”.

Szkolnymi Mistrzami Pięknego Czytania w roku szkolnym 2018/2019 zostali:

Kamil U. kl. IV

Dajana A. kl. VI

Daria A. kl. VII

Patrycja G. kl. III gim.

Wszystkim uczestnikom konkursu gratulujemy i dziękujemy za udział w czytelniczych zmaganiach!

Zdjęcia

Szkolny Dzień Rodziny

Szkolny Dzień Rodziny

Maj 2019 r.

Czytelnicza impreza integracyjna pod hasłem „Rozśpiewana kraina Brzechwy i Tuwima” z udziałem zaproszonych gości – najbliższych członków rodziny uczniów. To dla nich dzieci z nauczycielami przygotowali inscenizacje do muzycznych wierszy Jana Brzechwy i Juliana Tuwima. Szkolna aula dosłownie „pękała w szwach”. Było mnóstwo humoru, radości i wzruszenia! Spotkanie było okazją do propagowania idei głośnego czytania dzieciom – w przerwach między występami prezentowany był pokaz multimedialny „Dlaczego warto czytać dzieciom”.

Zdjęcia

XII Konkurs Tańca o Złotą Nutkę w Kościanie

XII Konkurs Tańca o Złotą Nutkę w Kościanie

XIV 2019 r.

Udany debiut naszego zespołu "Jeden - Trzy" Uczniowie zaprezentowali układ taneczny do piosenkiWalczyk szczęśliwych dzieci”, który został przygotowany z okazji 100. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Występ był bardzo nastrojowy i wzruszył niemalże całą publiczność i Jury.

Uczniowie zajęli I miejsce, otrzymali dyplom i puchar. Zespół miał okazję wystąpić również na leszczyńskim rynku 9 maja 2019 r. podczas Dnia Europy i Leszczyńskich Targów Organizacji Pozarzadowych.

Zdjęcia

Cała Polska czyta dzieciom
W szkole branżowej nie było dzis co prawda kominka ani ciepłego pieca, przy których czytanie a zwłaszcza słuchanie opowieści i bajek niesie ze soba niezwykły czar, jednak pani Ada skupiła na szkolnym korytarzu wszystkich obecnych dzis uczniów, którym czytała o przygodach Martynki.
Po wysłuchaniu opowieści uczniowie odpowiadali na pytania, związane z usłyszana treścią. Trafne i liczne odpowiedzi oznaczały , ze zarówno uczniowie ZSZ jak i SSPP potrafią słuchać ze zrozumieniem. 
Na najszybszych w udzielaniu odpowiedzi czekały cukierki. Niektórzy zdobyli ich całkiem sporo:)
Zdjęcia
Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30            
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5