Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Zajęcia rewalidacyjne
Pani Bogusława Żurkiewicz
Zestawy ćwiczeń z terapii SI dla klas I-IV (również UZ)
Pani Joanna Bartkowiak-Niedziela
Poniedziałek 22.06.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 23.06.2020 r Materiały dla klasy I, II, III, IV SP
Środa 24.06.2020 r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 25.06.2020 r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
Piątek 26.06.2020 r dla klasy V SP, VI SP
Poniedziałek 15.06.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 16.06.2020 r Materiały dla klasy I, II, III, IV SP
Środa 17.06.2020 r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 18.06.2020 r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
Piątek 19.06.2020 r dla klasy V SP, VI SP
Poniedziałek 08.06.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 09.06.2020 r Materiały dla klasy I, II, III, IV SP
Środa 10.06.2020 r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 11.06.2020 r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
Piątek 12.06.2020 r dla klasy V SP, VI SP
Poniedziałek 01.06.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 02.06.2020 r Materiały dla klasy I, II, III, IV SP
Środa 03.06.2020 r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 04.06.2020 r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
Piątek 05.06.2020 r dla klasy V SP, VI SP
Poniedziałek 25.05.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 26.05.2020 r Materiały dla klasy I, II, III, IV SP
Środa 27.05.2020 r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 28.05.2020 r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
Piątek 29.05.2020 r dla klasy V SP, VI SP
Poniedziałek 18.05.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 19.05.2020 r Materiały dla klasy I, II, III, IV SP
Środa 20.05.2020 r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 21.05.2020 r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
piątek 22.05.2020 r dla klasy V SP, VI SP
Poniedziałek 11.05.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 12.05.2020 r Materiały dla klasy I, II, III, IV SP
Środa 13.05.2020 r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 14.05.2020 r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
piątek 15.05.2020 r dla klasy V SP, VI SP
poniedziałek 04.05.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Pn. 27.04.2020   materiały dla klasy IaBr i IbBr
Pn. 20.04.2020   materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 21.04.2020r Materiały dla klasy I, II, III SP
Środa 22.04.2020r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 23.04.2020r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
Piątek 24.04.2020 r dla klasy V SP, VI SP
środa 15.04.2020r   Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
czwartek 16.04.2020r  Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
piątek 17.04.2020 r   dla klasy V SP, VI SP
Pn. 06.04.2020 materiały dla klasy IaBr i IbBr
Wtorek 07.04.2020r Materiały dla klasy I, II, III SP
środa 08.04.2020r Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
czwartek 09.04.2020r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
piątek 10.04.2020 r dla klasy V SP, VI SP
Pn. 30.03.2020 klasa IaBr i IbBr
wtorek 31.03.2020  Materiały dla klasy I, II, III SP
środa   01.04.2020   klasa IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
czwartek  02.04.2020  Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
Piątek  03.04.2020 dla klasy V, VI SP
Pn. 23.03.2020r     IaBr, IbBr
Wtorek 24.03.2020r   Materiały dla klasy I, II, III SP
Środa 25.03.2020r  Materiały dla klasy IV SP, III UZ, VI UZ, VII UZ
Czwartek 26.03.2020r Materiały dla klasy Ia SSPP, II BR, III BR
Piątek 27.03.2020 r Klasa V SP, VI SP
Ćwiczenia na 20.03.2020 -Mandale, cyfry, szlaczki i łamigłowki
Zestaw zadań dla dzieci na dzień 19.03.2020r
Pani Joanna Jąder
Rewalidacja 11 - MATERIAŁY DLA KL. II SP
Rewalidacja 11 - MATERIAŁY DLA KL.III SP
Rewalidacja 10 -  MATERIAŁY DLA KL. I SP
Rewalidacja 10 - MATERIAŁY DLA KL. II SP
Rewalidacja 10 - MATERIAŁY DLA KL.III SP
Rewalidacja 9 -  MATERIAŁY DLA KL. I SP
Rewalidacja 9 - MATERIAŁY DLA KL. II SP
Rewalidacja 9 - MATERIAŁY DLA KL.III SP
Rewalidacja 8 - J. Jąder MATERIAŁY DLA KL. I SP
Rewalidacja 8 - J. Jąder MATERIAŁY DLA KL. II SP
Rewalidacja 8 - J.Jąder MATERIAŁY DLA KL.III SP
Rewalidacja 7 - J. Jąder MATERIAŁY DLA KL. I SP
Rewalidacja 6 - J. Jąder MATERIAŁY DLA KL. I SP
Rewalidacja 5 - J. Jąder MATERIAŁY DLA KL. I SP
Rewalidacja 4 - J. Jąder MATERIAŁY DLA KL. I SP
Rewalidacja w klasie Pani  I. Zborowskiej cz. 7
Rewalidacja w klasie Pani J. Mickiewicz cz.7
Rewalidacja w klasie Pani  I. Zborowskiej cz. 6
Rewalidacja w klasie Pani J. Mickiewicz cz.6
Rewalidacja w klasie Pani  I. Zborowskiej cz. 5
Rewalidacja w klasie Pani J. Mickiewicz cz.5
Rewalidacja w klasie Pani  I. Zborowskiej cz. 4
Rewalidacja w klasie Pani J. Mickiewicz cz.4
Rewalidacja w klasie Pani  J. Mickiewicz i Pani  I. Zborowskiej cz. 3
Rewalidacja w klasie Pani  J. Mickiewicz i Pani  I. Zborowskie  cz. 2
Rewalidacja w klasie Pani  J. Mickiewicz i Pani  I. Zborowskiej
Pan Jakub Spychalski
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 21
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 20
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 19
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 18
ZESTAW ĆW. Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 17
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 16
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 15
ZESTAW ĆW. Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 14
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 13
ZESTAW ĆW. Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 12
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 11
ZESTAW ĆW. Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 10
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 9
ZESTAW ĆW. Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 8
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 7
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 6
ZESTAW ĆWICZEŃ Z WYCHOWANIA FIZYCZNEGO 5
ZESTAW 4 ĆWICZEŃ WZMACNIAJĄCYCH SIŁĘ MIĘŚNI OBRĘCZY BARKOWEJ
ZESTAW 3 ĆW.  GIMNASTYKA KOREKCYJNA - KOMPENSACYJNA
ZESTAW 2 ĆW.  GIMNASTYKA KOREKCYJNA - KOMPENSACYJNA
ZESTAW 1 ĆW.   GIMNASTYKA KOREKCYJNA - KOMPENSACYJNA
Pani Patrycja Kosno - Frąckowiak
Zajęcia rewalidacyjne 5
Zajęcia rewalidacyjne 4
Zajęcia rewalidacyjne 3
Rewalidacja  XI
Rewalidacja  X
Rewalidacja IX
Rewalidacja VIII
Rewalidacja VII
Rewalidacja VI
Rewalidacja V
Rewalidacja IV
Rewalidacja III
Rewalidacja II
Zajęcia rewalidacyjne
Pani Irena Zborowska
Zajęcia rewalidacyjne
Pani Magda Gerszendorf
Rewalidacja 3 klasa IVb
Rewalidacja 2 klasa IVb
Rewalidacja 1 klasa IVb
Pani Lucyna Płóciennik
Rewalidacja 5
Rewalidacja 4
Rewalidacja 3
Rewalidacja 2
Rewalidacja 1

Pani Renata Miedzińska
rewalidacja 4 SB
rewalidacja 3 SB
rewalidacja 2 SB
rewalidacja 1 SB
Pani Patrycja Piwowarczyk
Rewalidacja zestaw 12
Rewalidacja zestaw 11
Rewalidacja zestaw 10
Rewalidacja zestaw 9
Rewalidacja zestaw 8
Rewalidacja zestaw 7
Rewalidacja zestaw 6
Rewalidacja zestaw 5
Rewalidacja zestaw 4
Rewalidacja zestaw 3
Rewalidacja 2

Pani Małgorzata Bekier
Zajęcia rewalidacyjne 12  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 11  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 10  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 9  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 8  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 7  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 6  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 5  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 4  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 3  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 2  II i III SSPP
Zajęcia rewalidacyjne 1  II i III SSPP

Pani Honorata Gołkowska
jezyk niemiecki

Pan Tomasz Kleczyński
Rewalidacja 3
Rewalidacja 2 kl.1-symbole narodowe.
Rewalidacja 1
Klasa I Sp      Grafomotoryka - Wiosenne Zwierzęta

Pani Izabela Geselle
Rewalidacja 12   kl. V SP
Rewalidacja 11   kl. V SP
Rewalidacja 10  kl.  V SP
Rewalidacja 9     kl. V Sp
Rewalidacja 8     kl. V Sp
Rewalidacja 7     kl. V Sp
Rewalidacja 6     kl. IVb Sp
Rewalidacja 6     kl. V Sp
Rewalidacja 5     kl. IVb Sp
Rewalidacja 5     kl. V Sp
Rewalidacja 4     kl. IVb Sp
Rewalidacja 4     kl. V Sp
Rewalidacja 3     kl. IVb Sp
Rewalidacja 3     kl. V Sp
REWALIDACJA 2 - KL V Sp
REWALIDACJA 1 - KL V Sp
Rewalidacja 2 kl. IVb

Pan Arkadiusz Zachacz
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 9
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 8
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 7
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 6
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 5
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 4
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 3
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 2
Zestaw ćwiczeń do rewalidacji 1

Pani Malwina Kaczmarek - Waścińska
kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - temat  Lato
kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak - temat   Lato
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat  Lato
kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat  Lato
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - temat  Lato
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat   Lato
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - temat  Lato

kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - temat  Wakacje
kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak - temat   Wakacje
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat  Wakacje
kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat  Wakacje
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - temat  Wakacje
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat   Wakacje
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - temat  Wakacje
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - temat   Lato
kl. I b SSPP - wychowawca Beata Kamieniarz - temat   Lato
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat   Lato
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - temat   Lato
kl. Ia BR - wychowawca Tadeusz Nowak - temat    Sport
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat     Sport
kl. V SP - wychowawca Justyna Ganowska - temat    Sport
kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - temat    Sport
kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat   Sport
kl. I b SSPP - wychowawca Beata Kamieniarz - temat   Dzień Dziecka
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat  Dzień Dziecka
kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak - temat  Dzień Dziecka
kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat  Dzień Dziecka
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - temat  Dzień Dziecka
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat  Dzień Dziecka
kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - temat  Dzień Dziecka
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - temat   Dzień Dziecka
kl. III b SSPP  - temat  Dzień Matki
kl. I SP -  temat   Dzień Matki
kl. III SP - temat Wiosna
kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak - temat   Dzień Matki
kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - temat   Dzień Matki
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - temat   Dzień Matki
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat   Dzień Matki
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat  owoce
kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat Wiosna
kl. V SP - wychowawca J.  Ganowska - temat  Wiosna
kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - temat  Wiosna
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - temat  Owoce
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat  Wiosna
kl. I b SSPP - wychowawca Beata Kamieniarz
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - temat  Maj
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat  owoce
kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat Wiosna
kl. V SP - wychowawca J.  Ganowska - temat  Wiosna
kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - temat  Wiosna
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - temat  Owoce
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat  Wiosna
kl. I b SSPP - wychowawca Beata Kamieniarz
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - temat  Maj
kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak - temat  Unia Europejska
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat  maj
kl. II SP - wychowawca Izabela Geselle - temat  Unia Europejska
kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat Unia Europejska
kl. V SP - wychowawca J.  Ganowska - temat  Unia Europejska
kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - temat  Unia Europejska
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - temat  Unia Europejska
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat  Unia Europejska
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - temat  Polska
kl. I b SSPP - wychowawca Beata Kamieniarz - temat   Polska
kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak - temat  Wiosna
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat  Wiosna
kl. V SP - wychowawca Justyna Ganowska - Temat  Wiosna
kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat   Rośliny
kl. II SP - wychowawca Izabela Geselle - temat  Rośliny
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat  Rośliny
kl. I b SSPP - wychowawca Beata Kamieniarz - temat  Rośliny
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - temat  Rośliny
kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak - temat  Dzień Ziemi
kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska - temat  Dzień Ziemi
kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka - Temat  Dzień Ziemi
kl. V SP - wychowawca Justyna Ganowska - Temat  Dzień Ziemi
kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak - Temat  Wiosna
kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska - Temat  Dzień Ziemi
III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz - temat  Dzień Ziemi
kl. II SP - wychowawca Izabela Geselle   temat  Dzień Ziemi
kl. I SP - wychowawca Tomasz Kleczyński - temat  Dzień Ziemi
kl. I b SSPP - wychowawca Beata Kamieniarz - temat  Dzień Ziemi
kl. I b SSPP - wychowawca Beata Kamieniarz - temat   Dzień Ziemi 2
zajęcia rewalidacyjne 3 dla kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska
zajęcia rewalidacyjne 3 dla kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka
zajęcia rewalidacyjne 3 dla kl. V SP - wychowawca Justyna Ganowska
zajęcia rewalidacyjne 3 dla kl. V + VI UZ - wychowawca Irena Zborowska
zajęcia rewalidacyjne 3 dla kl. III SP - wychowawca Justyna Mickiewicz
zajęcia rewalidacyjne 3 dla kl. II SP - wychowawca Izabela Geselle
zajęcia rewalidacyjne 3 dla kl. I SP - Tomasz Kleczyński
zajęcia rewalidacyjne 2 dla kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak
zajęcia rewalidacyjne 2 dla kl. III b SSPP - wychowawca Agnieszka Gościniak
Zajęcia rewalidacyjne2  dla kl. I b SSPP - Beata Kamieniarz
zajęcia rewalidacyjne 2 dla kl. II SP - wychowawca Izabela Geselle
zajęcia rewalidacyjne 2  dla kl. I SP - Tomasz Kleczyński
zajęcia rewalidacyjne dla kl. IaBR - wychowawca Tadeusz Nowak
zajęcia rewalidacyjne dla kl. VIII - wychowawca Beata Osiejewska
zajęcia rewalidacyjne dla kl. VI SP - wychowawca Katarzyna Szłapka
Pani  Karolina Sójka
Rewalidacja 10 i 11  kl V
Rewalidacja 6 i 7 kl VII
Rewalidacja kl V  9
Rewalidacja kl V  8
Rewalidacja kl V  7
Rewalidacja kl V  6
Rewalidacja kl V  5
Rewalidacja kl V  4
Rewalidacja kl V  3
Rewalidacja kl V  2
Rewalidacja kl V  1
Rewalidacja kl VII   5
Rewalidacja kl VII   4
Rewalidacja kl VII   3
Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5