Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
styczeń 2014
Konkurs "Poznaj swoje prawa w pracy"

Dnia 30 stycznia 2014r. dwie nasze uczennice z Zespołu Szkół Zawodowych: Asia z klasy I i Dominka z klasy II, stanęły odważnie do konkurencji z 30 innymi reprezentantami 15 szkół ponadgimnazjalnych, do II etapu regionalnego konkursu "Poznaj swoje prawa w pracy". Konkurs zorganizowany został przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu, w sali konferencyjnej Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej.

Od uczestników wymagał przede wszystkim znajomości wiedzy z zakresu prawa pracy, a także przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy.

Chociaż nasze reprezentantki nie pojadą do Warszawy, na III etap konkursu, zasługują na szczególną pochwałę, gdyż walczyły bardzo dzielnie.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy za uczestnictwo i drobne upominki z rąk pani Stanisławy Ziółkowskiej – Okręgowego Inspektora Pracy w Poznaniu i pana Tomasz Wika – Dyrektora Wielkopolskiej Izby Rzemieślniczej w Poznaniu.


Wielką Orkiestra Świątecznej Pomocy

W 2004 roku rozpoczęliśmy naszą przygodę z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Po raz jedenasty nasi uczniowie wzięli udział w kolejnym już XXII Finale z Jurkiem Owsiakiem.

W piątek na terenie naszego Zespołu zorganizowaliśmy „zabawę orkiestrową”. Wzięli w niej udział młodzi ludzie z Fundacji „dr Clown”, którzy jak zwykle modelowali z balonów zabawne figurki dla milusińskich. Ekipą sprzedającą ciasta i ciasteczka zarządzała pani Beata Osiejewska, pomagała jej młodzież z ZSZ. W szkole zawodowej sprzedażą ciasta zajęła się pani Honorata Gołkowska. Dużym zainteresowanie cieszyły się upominki związane z wrzucaniem pieniędzy do puszki. Pomagali uczniowie – Sara Białecka i Filip Kowalski. Każdy dostał w nagrodę również serduszko WOŚP.

Zebrano w „zabawie orkiestrowej” 546zł! Przygotowaniem zabawy zajęła się pani Aleksandra Feld, Beata Osiejewska i Malwina Kaczmarek. Wspierali je prawie wszyscy nauczyciele Zespołu. Bardzo dziękujemy!

W niedzielę na ulicach naszego miasta Leszna zdecydowali się kwestować nasi wolontariusze:

1. Kowalski Filip kl. VI SP

2. Błażejczak Paulina

3. Komorowska Roksana

4. Reich Mikołaj kl. I GIM

5. Baniecki Piotr

6. Włodarczak Oskar

7. Grygier Tobiasz

8. Przybylska Daria

9. Kozibura Andżelika kl. II GIM

10. Tyczewska Jagoda

11. Grycz Wioletta

12. Błaszczyk Jacek ZSZ

13. Miłosz Spychała

Podczas kwestowania opiekowali się nimi pani Patrycja Piwowarczyk i pani Aleksandra Feld. Najlepszymi wolontariuszami okazali się Włodarczak Oskar i Grygier Tobiasz, zebrali do swojej puszki aż 498zł! Wolontariusze w mieście zebrali 1204,75 zł. GRATULACJE DLA NICH!!!

RAZEM ZEBRALIŚMY 1755,75 zł !!!


Zdjęcia

Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Dostępność
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5