Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
październik 2016
Impreza integracyjna
W sobotę 1 pażdziernika 2016r.  odbyła się impreza integracyjna dla uczniów naszej szkoły i ich rodziców. Gry, zabawy, konkursy i inne atrakcje  odbyły się na terenie szkoły

Warsztaty pieczenia bezglutenowego chleba

Leszczyński Oddział Polskiego Stowarzyszenia Osób z Celiakią i na Diecie Bezglutenowej oraz Pani Marta Krzyżanowska – Sołtysiak (www.bezglutenowamama.pl) zaprosili naszych uczniów z Zasadniczej Szkoły Zawodowej na Warsztaty pieczenia bezglutenowego chleba. Warsztaty odbyły się 15 października 2016r.w Zespole Szkół Rolniczo-Budowlanych w Lesznie. Mimo sobotniego poranka, piekliśmy zespołowo chleb na zakwasie, chleb bez drożdży, chleb bez miksów, chleb na miksach, bułeczki i rogale. Później nastąpiła degustacja naszych wspólnych wypieków, podczas której wysłuchaliśmy wykładu o pieczeniu i przechowywaniu bezglutenowego chleba.

Zdjęcia


POWITANIE UCZNIÓW KLASY I ZASADNICZEJ SZKOŁY ZAWODOWEJ

We wtorek, 11.10.2016 r. w Auli Zasadniczej Szkoły Zawodowej uczniowie klas drugich oraz nauczyciele powitali uczniów klasy pierwszej, którzy rozpoczęli edukację w Szkole Zawodowej.

Aby stać się pełnoprawnymi członkami społeczności uczniowskiej pierwszoklasiści musieli wykonać szereg zadań (krzyżówka matematyczna, rozwiązywanie zadań na logikę) oraz wykazać się znajomością realiów Szkoły Zawodowej. Uczniowie odpowiadali na pytania dotyczące życia szkoły i znajomości nauczycieli oraz starszych kolegów. Po zaliczonych zmaganiach testowych osłodziliśmy „kociakom” życie serwując im bitą śmietanę, (którą musieli spałaszować bez użycia rąkJ), a następnie popili ją sokiem z cytryny zachowując przy tym promienny uśmiech na twarzy!

Wszyscy uczniowie klasy pierwszej przeszli pozytywnie chrzciny na uczniów Szkoły Zawodowej i zostali uhonorowani przez Panią Dyrektor identyfikatorami.

Pierwszoklasistom życzymy samych sukcesów w nowej szkole!!!!

Zdjęcia

Opiekun SU ZSZ

Pani H. Gołkowska


ŚWIęTO DYNI W ZASADNICZEJ SZKOLE ZAWODOWEJ

W czwartek, 27.10.2016 r. w Zasadniczej Szkole Zawodowej obchodziliśmy Święto Dyni.

Uczniowie klasy pierwszej oraz klas drugich poznali legendę o symbolu dyni w naszej kulturze, a następnie ochoczo zabrali się do przystrajania dyń. Dzieła, które wyszły spod rąk zdolnych „zawodowców” można podziwiać na załączonych zdjęciach.

Zdjęcia

Opiekun SU ZSZ

Pani H. Gołkowska


Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Dostępność
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5