Nawigacja
· Strona główna
· Historia szkoły
· Samorząd Uczniowski
· Nasz Patron
· Dokumenty szkolne
· Rekrutacja
· Galeria zdjęć
· O naszej szkole
· Dla rodziców
· Nasi przyjaciele
· Europejski Fundusz Społeczny
· Doradztwo zawodowe
· Wczesne wspomaganie
· Pracownicy
· Linki
· Dla nauczycieli
· Kontakt
· Wyszukiwarka
· Klasa szpitalna
· Klub Olimpiad Specjalnych SZÓSTKA
Poczta ZSS
Logowanie na pocztę Zespołu Szkół Specjalnych
Telefon zaufania
Archiwum
Październik 2017
Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna w kreglach klasycznych Szkół Podstawowych
20 października 8 uczniów naszej szkoły wzięło udział w Drużynowych Mistrzostwach Miasta Leszna w kreglach klasycznych Szkół Podstawowych.
Stawilo się 6 placówek. Sumą 400 pkt zdobyliśmy II miejsce. Zabrakło 18 pkt do zwycięstwa. Szkołę reprezentowali Zosia Gromek Iza Dolczewska Aleksandra Pawłowska Klaudia Szaj Krystian Janowicz Eryk Nicke Jakub Krupka Grzegorz Marciniak. Grzegorz dodatkowo zdobył III m w rzutach indywidualnych
Zdjęcia

Konkurs: „Bądźmy zdrowi” zorganizowany przez Stację Sanitarno-Epidemiologiczną. Uczniowie klas gimnazjalnych mieli wykonać plakat promujący zdrowy tryb życia. W tym roku  I miejsce zajął Łukasz Hylak z kl. III Gim, II miejsce Weronika Kowalewicz z kl. III Gim,  i  III miejsce Kamil Wojcieszyk z kl. II gim.

Zdjęcia

Konkurs:„Witaminowy sad” Konkurs jak co roku organizowany jest po odwiedzeniu gospodarstwa w Grzybowie. Zadaniem uczestniczących klas w konkursie było przygotowanie plakatu związanego z sadem i witaminami. Technika prac była dowolna. Klasy I-VI SP , I-VII UZ SP, I-III UZ  GIM  oraz SSPP wraz ze swoimi wychowawcami wykonały piękne plakaty, które wyróżniały się pomysłowością oraz burzą kolorów!!!

Zdjęcia

Zabawa Halloween

W zabawie brały udział klasy UZ i klasa I branżowa oraz  klasa II ZSZ. Jak wszystkim już wiadomo, z masy solnej wyczarować można naprawdę  wiele, toteż tym razem  uczniowie wykonali przepiękne świeczniki , kształtem przypominające dynię. Potem przyszedł czas na plakat  okolicznościowy, nawiązujący do tematyki Halloween. Na plakacie znalazły się  prawie jak  żywe małe, białe duszki  oraz wierszyki , ułożone z ciekawych rozsypanek.  Dobra zabawa to najlepszy sposób na pełną integrację i tak  właśnie było podczas naszej halloweenowej imprezy. Nasze wspólne prace zdobią szkolny korytarz i śniadaniowe stoły.

Ta strona używa plików cookies
Urząd Miasta Leszna
Obowiązek Informacyjny
Dostępność
Translate this site

Akty Prawne
Losowa Fotka
Fundacja Aby żyć
Gra edukacyjna
Pierwsza pomoc
Pierwsza pomoc - osoba nieprzytomna oddychająca
Kalendarz
Po Wt r Cz Pi So Ni
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Testy na kartę rowerową
1 2 3 4 5