Rozpoznajecie tę melodię? Niejedna Mama śpiewała ją swoim dzieciom przed snem, a teraz czas na zmianę. Dla wszystkich mam, Karol z klasy 4a na dzwonkach gra kołysankę J. Brahmsa – pełną ciepła, miłości i troski. Wszystkim Mamom dziękujemy za piękne chwile, za dobroć, cierpliwość i miłość, którą obdarzacie nas każdego dnia. Dziś to właśnie dla Was wybrzmiewa ta kołysanka – z wdzięcznością i całego serca.