Nowe boisko wielofunkcyjne przy Szkole Podstawowej nr 6 w Lesznie zostało oddane do użytku.

W środę odbyło się oficjalne otwarcie obiektu, który powstał dzięki głosom mieszkańców oddanym w Budżecie Obywatelskim Leszna. Z nowej infrastruktury korzystać będą uczniowie dwóch sąsiadujących szkół podstawowych

Przejdź do treści