Festyn rodzinny pn. „Las – zielone płuca Ziemi”

Mamy przyjemność serdecznie zaprosić Państwa na wyjątkowy festyn rodzinny pn. „Las – zielone płuca Ziemi”, które odbędzie się 16 września 2023r. na Polanie Trzech Dębów przy Nadleśnictwie Karczma Borowa (parking dla samochodów przy siedzibie Nadleśnictwa). Wydarzenie to odbędzie się w ramach akcji Aktywne Obywatelskie Leszno oraz w jubileuszowym roku stulecia Lasów Państwowych.

Nasze nadleśnictwo od lat dba o zachowanie i ochronę naszego dziedzictwa przyrodniczego, a festyn „Las – zielone płuca Ziemi” jest wyrazem naszej pasji i zaangażowania w to ważne dzieło.

Chcielibyśmy podzielić się tą pasją z Państwem oraz zaprosić do wspólnego uczestnictwa w tym wyjątkowym dniu.

Na naszym festynie czekać będą liczne atrakcje, które pozwolą odkryć piękno lasu i jego roli jako „zielonych płuc Ziemi”. Będzie to doskonała okazja do nauki, refleksji i integracji z naturą w otoczeniu przyjaznej atmosfery. Wydarzenie to nie tylko promuje ochronę środowiska, ale także stanowi doskonałą okazję do budowania relacji między mieszkańcami naszej społeczności.

Skip to content